•••Grup Hepsi Fan Club1•••
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» CimbonLuLaR
Kurtlar Vadisi Nickleri EmptyÇarş. Ara. 03, 2008 6:44 pm tarafından eLo*arda

» erenji_girl Süper mod olmuştur!!
Kurtlar Vadisi Nickleri EmptyC.tesi Ekim 04, 2008 5:11 pm tarafından ||JaDı-JıK||

» Site....!!!!
Kurtlar Vadisi Nickleri EmptyC.tesi Ekim 04, 2008 5:10 pm tarafından ||JaDı-JıK||

» Chatbox gelmiştir..!
Kurtlar Vadisi Nickleri EmptyC.tesi Ekim 04, 2008 5:08 pm tarafından ||JaDı-JıK||

» CHAT bOX kApanmışTır ..!
Kurtlar Vadisi Nickleri EmptyC.tesi Ekim 04, 2008 5:07 pm tarafından ||JaDı-JıK||

» Sitenin Renkleri Değişsin Mi ?..
Kurtlar Vadisi Nickleri EmptyC.tesi Ekim 04, 2008 5:07 pm tarafından ||JaDı-JıK||

» Merhaba Forum Sakinleri ..
Kurtlar Vadisi Nickleri EmptyC.tesi Ekim 04, 2008 5:06 pm tarafından ||JaDı-JıK||

» slm been geldımmmm. (-:
Kurtlar Vadisi Nickleri EmptyC.tesi Ekim 04, 2008 5:06 pm tarafından ||JaDı-JıK||

» selam ben geldim
Kurtlar Vadisi Nickleri EmptyC.tesi Ekim 04, 2008 5:05 pm tarafından ||JaDı-JıK||

Kurtlar Vadisi Nickleri

2 posters

Kurtlar Vadisi Nickleri Empty Kurtlar Vadisi Nickleri

Mesaj tarafından chatlaq_fan C.tesi Haz. 28, 2008 10:22 am

Kim için ne için olursa olsun, namusunu peşkeş çeken bir kadına sadece acırım, dokunmam bile. Polat

Memati : Eee halo dayı. Gittin geldin. Ne var ne yok öbür tarafta ?

Halo: …diyorlar ki “azrail’i anladik da bu memati kim”? Kurda sormuşlar boynun neden kalın diye, kurt cevap vermiş; “Kafamın kalın olmasından iyidir”.

Memati 3 çeşit ahmak vardır: 1. yalnız yola çıkan 2. yokuş çıkarken sigara içen 3. kaynanasının yanına ev kuran. Benim gözlerime bak, bende suç işlemekten korkacak göz var mı ?

Memati Kurt ne zaman pusudan korkmuş da biz de korkalım.

Polat Yaralı da olsa, kurt cakal değildir.

Laz Ziya İnsaf kalmamış beni ademde, anamı ağlattılar acıbademde.

İplikçi Bu alemde geceleri mahkum olan, gündüzleri hakim olamaz.

Laz Ziya Ankara zaman kaybetmek için, İstanbul zaman kazanmak için iyidir. Canımızı sıkanın canına karışmam.

Çakır İç organlarını döker kokoreç yaparım. Bu güllünün burnuna su deymiş, zap suyunu sen zapdeyle yarabbim.

Seyfo Dayı Geçmem muhannet köprüsünden su aparsa beni, yatmam çakal yuvasında aslanlar yese beni.

Hüsrev Ağa Ben yalnız gezerim, yalnız yaşarım, yalnız ölürüm. Bu ülkede satranç oynamasını bilen yok Arslan amca. İlerisini dü$ünen yok. Bu ülke zar atarak ilerliyor.

Deli Hikmet Ben siyasi parti lideri değilim, diplomat ya da asker de değilim. Ben Türküm. Şimdi kes sesini ve tak şunu.

Polat Sokak kavgasını bile sokağın başını tutan taraf kazanır. Testere Necmi....

...
chatlaq_fan
chatlaq_fan
Administrator
Administrator

İş/Hobiler : msn taqılmaq
Lakap : beatiful girll...!
Rep Sistemi :
Kurtlar Vadisi Nickleri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kurtlar Vadisi Nickleri Right_bar_bleue

Sanal Hayvan : Balık

http://gruphepsifanclub1.eniyiforum.net

Kurtlar Vadisi Nickleri Empty Geri: Kurtlar Vadisi Nickleri

Mesaj tarafından Rap_EcM C.tesi Haz. 28, 2008 3:26 pm

saoLL
Rap_EcM
Rap_EcM
Administrator
Administrator

İş/Hobiler : Rap
Lakap : Pandora
Rep Sistemi :
Kurtlar Vadisi Nickleri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kurtlar Vadisi Nickleri Right_bar_bleue

http://www.ceza-fan.com

Kurtlar Vadisi Nickleri Empty Geri: Kurtlar Vadisi Nickleri

Mesaj tarafından chatlaq_fan C.tesi Haz. 28, 2008 5:34 pm

ö.dğl
chatlaq_fan
chatlaq_fan
Administrator
Administrator

İş/Hobiler : msn taqılmaq
Lakap : beatiful girll...!
Rep Sistemi :

Sanal Hayvan : Balık

http://gruphepsifanclub1.eniyiforum.net

- Similar topics